Září 2009


Prázdniny nám končí

6. září 2009 v 18:32 | Pont Edey
Prázdniny nám končí a to čeho jste se obávaly, se stává skutečností. Ano, i já se po delší letní pomlce vracím na tyto stránky, abych lidem, kteří sem omylem zabloudí, zpestřil život neomaleným a vyumělkovaným blogem.

Vybízí se tedy otázka, co že jsem to během onoho prázdninového času dělal. Odpověď bude více než stručná. Nic. Jako obvykle. Během oněch dvou prázdninových měsíců jsem vůbec nikam nepokročil a to v jakékoliv sféře svého tak říkajíc zájmu. Do školy jsem se nepřipravoval, ačkoliv mě na konci čekaly 2 důležité zkoušky (které jsem i tak zvládl), na kytaru jsem sáhnul asi dvakrát, aby mi nepřekážela při uklízení, a za celé léto jsem napsal jen dvě pochybné básničky, ačkoliv jsem měl původně v plánu pustit se do veršovaného dramatu. Dvojka, zdá se, je prodchnuta celými prázdninami, během kterých jsem byl na mol nejmíň asi tak dvě stě dva a dvacetkrát.

Něco se ale přeci jen muselo stát, protože se se mnou momentálně děje něco ohavného, přistihl jsem se totiž, že se těším do školy. Já, člověk, kterému je proti srsti se jen o té instituci zmiňovat, a pokud pak jen v pohrdavém slova smyslu, teď nadšeně očekávám její otevření. Začíná se mi hroutit svět. Naštěstí si dokola říkám, že je to jen kvůli mým přátelům spolužákům, které zas po dlouhé době uvidím, a že nadšení mě jistě brzy po několika dnech strávených ve škole beze slova opustí. Uvidíme.