No jistě...

8. června 2009 v 17:14 | Tony Deep
No jistě, opět zcela frustrován, jak jinak. A samozřejmě, že za to může opět škola. Můj systém, co nemusíš udělat dnes, odlož na pozítří, a nebo ještě lépe na příští rok, mě dovedl k tomu, že budu studovat o rok déle. A i tak nestíhám, měl bych se učit na zkoušky a testy ale musím dát dohromady všechny ty referáty a seminární práce. A ten blbec, kterému musím odevzdat zítra jednu ze svých prací je tam samozřejmě jen ráno, takže budu muset brzo vstávat.

To je asi ten největší problém, to ranní vstávání, když si člověk tak skvěle hoví ve svém vyhřátém pelechu. Komu by se chtělo vstávat do chladného rána? Znáte to… Jenže to není zdaleka všechno, protože se konečně do té školy dobelháte a s ještě zalepenýma očima hledáte správný dveře, přičemž si samozřejmě uděláte nechtěnou exkursi po celé budově. A když už jste to konečně našli, sdělí vám kolega hledaného Mgr. Ing. nebo Prof. atd., že ten zde není a dorazí za 2 hodiny. Vy samozřejmě ten den nemáte nic jiného na práci, než mu odevzdat tu podělanou práci. Takže jsou před vámi dvě možnosti. Buď budete čekat jako blbec 3 hodiny než se konečně kantor zjeví, nebo uděláte tu chybu, že si zajdete někam poblíž do obchodů, nebo na kafe, a když se o dvě hodiny později vrátíte, bude vám sděleno, že váš drahý Prof. XY CSc. již odešel a vy máte smůlu.

Není nad to, když škola marní váš čas, který by jste "zcela určitě" zaplácli něčím tak zábavným, jako je učení nebo psaní seminárních prací. Jestli je něco co nesnáším víc než ranní vstávání pak je to rozhodně zbytečné ranní vstávání. Bohužel je ke mně osud natolik milostiví, že mě jistě o takovou zábavu neochudí.

Tak, a teď jsem opět zabil pár minut, které měli patřit tvorbě seminární práce, a když mě baví psát si sem sví výlevy, budu se muset dát do práce, se kterou sem ještě ani pořádně nezačal, protože jak sem již řekl na začátku, hoří mi koudel…


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama