Neschopen

9. června 2009 v 18:27 | Antoine d'Abime
No nic obě práce, které jsem měl dnes v úmyslu odevzdat, jsem samozřejmě neodevzdal, protože jeden z kantorů právě zkoušel a druhý se vůbec neukázal, jak typické.

No zjistil jsem, že jsem s tou školou skutečně na hraně a asi mi nezbude než se opravdu začít učit. V tom mi ale brání nemoc, kterou označuji termínem semenný přetlak. Jedná se o stav kdy, následkem nedostatku sexu je nucen muž zvýšit frekvenci jednotlivých masturbací, čímž zvedne také produkci spermii a hormonů v pohlavních žlázách. Tlak v pohlavních žlázách postupně sílí a úměrně tomu se zároveň zvyšuje i počet onanii, což zase vede zpětně k produkci pohlavních buněk. V dalším stádiu je tlak tak velký, že začíná tlačit na mozek, tzv. nadržený stav, jehož vrcholem je pak, potlačení veškerých potřeb pouze na jednu jedinou, tzv. přemýšlení penisem. Tato nemoc je léčitelná a to buď velmi silnými sedativy, nebo pravidelným sexuálním vyžitím. Neléčení této zákeřné choroby může vést ke katastrofálním závěrům, např.: utržení penisu, odpadnutí masturbační končetiny, prasknutí varlat, ba dokonce smrti, z celkového vyčerpání organismu.

Já osobně to vidím tak že si ho co nevidět urvu, už teď má lehce nafialovělou barvu a při onanii dokonce pociťuji mírnou bolest. Mám dokonce ten neblahý pocit, že mám na několika místech svého penisu odřeniny. A to sem nikdy nebyl zastáncem masochismu. Jak se má člověk soustředit na práci, když neustále jen přemýšlí nad tím, kde by našel někoho nebo něco kam zasunout svůj kabel (v mém případě spíše nudličku) a to bez rozdílu barvy pleti, pohlaví, nebo živočišného druhu.

Já už nevím, ale jestli rychle nenajdu někoho, kdo by se mnou sdílel lóže, sprchoví kout či vanu, nebo i kuchyňskou linku tak se asi brzo ustříknu hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BUBRlana BUBRlana | 24. června 2009 v 16:54 | Reagovat

ou ou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama