Jak vznikla homosexualita (mužská)?

30. června 2009 v 16:46 | Deeping Tony
Homosexualitu stvořil Bůh, tedy ona mytická nám všem nadřazená bytost milující černý humor a sarkasmus. Tohle sobecké dítě, které si tak rádo hraje s ironií, prostě jen rozesmála myšlenka, že jeden muž strká svůj úd dovnitř jinému a to otvorem, kterým do té doby vycházeli věci jen ven. S tím se ale Bůh nespokojil, a učinil tento druh styku bolestivým, aby se mohl pobavit pohledem na zkřivené tváře při něm a onu roznožnou opatrnou a samozřejmě směšnou chůzi po něm.

A aby dovršil tuto svou škodolibou performance na lidském pokolení, tak tento druh lásky sám zakázal, proti čemuž se postavili jen ty nejvyspělejší a nejperverznější národy jako Římané, takže není divu, že je homosexualita často za perverzní považována. Nehledě na to, že jsou jí postiženi většinou muži citliví a vnímavý tedy ideální pro soužití s ženou, což považuji já osobně za vrchol ironie.

Naštěstí žijeme již v době, kdy se společnost konečně slitovala, nad touto Bohem znásilněnou skupinou lidí. To by mohla být dobrá zpráva, signál, že se námi už Bůh přestal bavit a hledá si novou zábavu, osobně to vidím na nějakou novou světovou válku, kterou rozpoutá spor Monaka a San Marina, nebo nový zabijácký virus právě ve chvíli, kdy najdeme lék na aids. Homosexualita je další z božích výstřelků a na co se můžeme těšit dál, ví Bůh.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama